Geoblog.pl    kozuszki6    Podróże    Life in the Middle East, czyli nasze 3 lata w Katarze, a takze podroze male i duze    nasze nowe mieszkanie

nasze nowe mieszkanie

Katar
Katar, Doha

Nasze mieszkanie jest poza centrum miasta, na spokojnym, zamkniętym osiedlu. Mieliśmy tez do wyboru mieszkanie na 14. piętrze w Asas Tower, ale wybraliśmy to, bo pare domów dalej mieszkaja Iza i Olo, a poza tym nie ma tu typowego zgiełku miasta, a Marcin nie będzie musiał w korkach dojeżdżać do pracy. Z naszego osiedla do uniwerku jest jakieś 7 minut samochodem.
Mieszkanie ma 110 m, 2 sypialnie i salon. I kto to będzie sprzątał? ;) Wydaje nam się na razie nawet za duze jak na nasze potrzeby, trzeba do siebie krzyczec, gdy jest się w innym pokoju :) Z kuchni mamy widok na salon, takie okno z ladą, wiec mozna podawać kawę nie nosząc jej do pokoju.
Olo i Marcin rano pojechali do pracy, a ja zajęłam się rozpakowaniem naszych walizek. Trochę się napracowałam! Ale kiedy juz wymyśliłam ktora szafka do czego, poczułam, że wreszcie jest "po mojemu", czyli bardziej domowo.

kozuszki6

Marcin